Вироби з сірників

Автор: | 29.08.2017

Вироби з сірників без клею. Вироби з сірників: інструкція і схеми

Незвичайна вулиця . Будиночки, колодязі, палаци, а ось млин, колесо, вежа . А незвично те, що все це зроблено з сірників.

Дане заняття не вимагає великих витрат. Не треба купувати ніяких особливих пристосувань. Крім того, сам матеріал коштує недорого. Кілька коробок, бажання і вільний час, і вироби з сірників без клею стануть оригінальною прикрасою кімнати.Вироби з сірників

Техніка виготовлення таких виробів досить проста. Освоївши її, можна змайструвати спочатку простенькі моделі, а потім приступити до створення справжніх шедеврів.

Без істотних витрат можна виготовити цікаві предмети. А якщо взяти до уваги сам матеріал вироби, то років через сто можна ці сірники продати як раритетні.

Спочатку треба освоїти прості вироби з сірників для початківців. Будиночок із сірників без клею буде яскравим прикладом такої роботи.

Виконання роботи проводиться шляхом загального кріплення. Знадобиться кілька коробок.

Хатинка-кубик буде складатися з восьми сірників в підставі. Вони викладаються перпендикулярно на однаковій відстані на дві основні паралельні сірники. Це перший ряд настилу, на нього перпендикулярно викладаємо другий ряд.

У третьому ряду починаємо створення колодязя: два сірники маємо перпендикулярно, дві — паралельно, при цьому головки кожної пари повернені в різні боки. Далі треба зробити ще шість таких рядів. На останній ряд колодязя знову викладаємо настил з восьми штук.

У наступному ряду перпендикулярно маємо шість сірників. На середину кладемо монетку, з її допомогою притримуємо конструкцію пальцем і скріплюємо за допомогою сірників, які треба вставити вертикально в кути решітки.

Будуємо будиночок із сірників без клею далі. Тепер беремо двадцять штук і акуратно, головками вгору, по периметру вставляємо їх в осередки по п`ять на кожну сторону. Тепер будиночок можна взяти в руки. Якщо все зроблено правильно, він не повинен розвалюватися. Стіни треба стиснути, щоб конструкція стала міцніше.Вироби з сірників

Перевертаємо будиночок підставою вгору і виготовляємо стіни, вставляючи сірники в осередку, потім викладаємо горизонтальний шар, чергуючи головки і кінці. Потім знову конструкцію обжимаємо.

На останньому етапі формуємо дах. У кути будиночка вставляємо до половини чотири сірники. Бічні вертикальні піднімаємо до їх рівня. Тепер укладаємо сірники даху перпендикулярно верхньому настилу. Починаємо з двох, додаємо теж по дві. Для формування покрівлі укладаємо поверх сірники головками до центру.

Такий будиночок буде основою всіх виробів, про які говоритимемо далі.

Відео: Як зробити кубик із сірників без клею? / How to make cube of matches without glue?

А тепер подивимося, які вироби з сірників своїми руками без клею можна зробити.

Кращі вироби для початківців — це найрізноманітніші будиночки і колодязі. Вони виконуються за попередньою схемою. Можна прикрашати їх віконцями, балкончик, димоходами, малюнками на стінах.

Прикладом вироби з сірників без клею може бути колодязь з відерцем. Для його виготовлення візьмемо цілий коробок, шпажку для канапе і футляр від бахіл.

Спочатку будуємо колодязь (будиночок без даху). Сувенірної шпажкою протикає стінку сірникової коробки, який до того ж буде імітувати лавочку. Встановлюємо поруч з колодязем. Футляр від бахіл на ниточці підвішуємо до ручки шпажки. За бажанням можна встановити відерце на лавочці.

Втім, існує маса варіантів виготовлення колодязя.Вироби з сірників

«колесо9quot; — Ще один приклад схеми без клею. Майстер-класи виробів із сірників часто розповідають, як виконати цю роботу. Це дуже серйозне заняття.

Спочатку треба виконати креслення. На обкладинці непотрібної книги малюємо коло радіусом 39 мм. Починаючи від нульової точки, відкладаємо зарубки по 34 мм. Вийде семикутник, сторони якого ділимо навпіл, отримуємо 14 секторів.Вироби з сірників

У зазначених по колу точках робимо отвір за допомогою цвяха, вставляємо туди сірники. Між ними викладаємо несучі сірники. Кожна наступна йде поверх попередньої. В кінці кожного кола останній сірник підсовує під першу. Таким чином викладаємо ще чотири ряди. Потім акуратно знімаємо — і колесо готове.

Якщо замість опорних сірників використовувати шпажки, то вийде стаканчик під олівці і ручки. В цьому випадку його не треба знімати з підстави. Денце можна зробити ширше (для стійкості) і прикрасити на свій розсуд.

При виготовленні вироби із сірників без клею зазвичай користуються схемою. Її треба уважно вивчити, щоб під час роботи не виникало ніяких питань і не довелося нічого переробляти. Схеми, як правило, містять покрокові інструкції. На кожному етапі важливо правильно використовувати потрібну кількість матеріалу.

При виконанні складних робіт спочатку проводяться попередні розрахунки і виготовляються креслення, за якими далі піде творчий процес. Чим краще буде зроблена підготовка, тим акуратніше вийде робота.

Використовуючи базову схему, можна вносити в роботу над виробом свої елементи. Це можливо в тому випадку, коли добре освоєна техніка роботи над виробами з сірників.

Згодом можна навчитися майструвати різноманітні вироби із сірників: кращі ідеї і схеми дозволять створити справжні шедеври за умови дотримання всіх вимог роботи.

Якщо ви вирішили приступити до виготовлення вироби з сірників, інструкція і схеми, які супроводжують роботу, вам допоможуть.

Інструкція докладно описує, який матеріал і в якій кількості знадобиться, і які інструменти слід також приготувати для роботи.

Багато вироби будуть виглядати краще, якщо підібрати однакові, без шлюбу, сірники. Тому в інструкції також часто міститься порада про їх сортуванні.

Щоб зберегти роботу, її можна покрити лаком. Так вона не потемніє і не розпадеться.

Бурова платформа із сірників. Це приклад найбільшої на даний момент вироби з сірників без клею в несучих конструкціях.Вироби з сірників

Виготовив її колишній нафтовик. Це копія тієї бурової, на якій він працював сам. На її створення пішло близько 4000000 сірників. Робота тривала 15 років. Спочатку бурова зводилася будинку, але потім автор переніс її в гараж, де демонструє всім бажаючим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *